Ограбена спортска обложувалница во Скопје- две лица и` се заканиле на вработената, па одзеле пари

Во СВР Скопје вчера во 09.35 часот било пријавено дека околу 09.15 часот во спортска обложувалница на улица „Коце Металец“, две лица со закана одзеле пари од ...
| | веќе видена | слични
9 копии
2 копии

Одделението за криминалистичка полиција при СВР Штип, Надворешната канцеларија за криминалистички работи Кочани, во содејство со Секторот за општ и насилен ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Полициските служби од Кочани го расчистија убиството што на крајот од септември го потресе овој град. Истрагата покажала дека синот со нож го пробол татка си ...
| | веќе видена | слични
5 копии
повеќе

Останато

САД изразија незадоволство и разочарување, откако Европскиот совет не донесе одлука за датум за почеток на преговори за Северна Македонија. Стејт департментот ...
сите 1472 | | | веќе видена

Организирање предвремени парламентарни избори ќе биде во фокусот на лидерската средба закажана за попладне во 17 часот во претседателската резиденција „Вила ...
сите 270 | | | веќе видена

- Многу подобро ќе беше веднаш после референдумот да одеа на избори, многу повеќе ќе добиеа. Ако ги гледате сите анкети после референдумот, рејтингот на СДСМ ...
сите 15 | | | веќе видена

Министерката за одбрана Радмила Шекеринска денеска ги повика сите институции што се занимаваат со избори да гласаат согласно законите и принципиелно, ...
сите 54 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ограбена спортска обложувалница во Скопје- две лица и` се заканиле на вработената, па одзеле пари

Од:
До кого (е-маил):
Порака: