Чија е идејата за „Мал Шенген“!


Вицепремиерот Кочо Анѓушев во интервју за „Слободен печат“ вели дека економијата бележи значителни резултати во изминативе две и пол години иако во јавноста ...
| | веќе видена | слични

Останато

Енис Барди е подготвен за настап за Леванте на гостувањето на „Санчес Писхуан“ во Севилја откако ја санира повредата поради која не беше во комбинација на три ...
сите 131 | | | веќе видена

Сириските демократски сили (СДФ) нема да ѝ ги предадат илјадниците затворени милитанти на Исламската држава (ИД) и нивните семејства на која било сила ...
сите 811 | | | веќе видена

Министерката за одбрана Радмила Шекеринска денеска ги повика сите институции што се занимаваат со избори да гласаат согласно законите и принципиелно, ...
сите 67 | | | веќе видена

Македонската фудбалска репрезентација е во топ-10 рангирани селекции со најмногу неуспешни квалификациски циклуси без успех, односно пласман на големо ...
сите 291 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Чија е идејата за „Мал Шенген“!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: