Цела на тато: Погледнете како изгледа ќерката на Димитар и Сара Мејс

Македонската пејачка Сара Мејс и нејзиниот сопруг, водителот Димитар Атанасовски, интензивно објавуваат фотографии од нивната најголема љубов, малата ќеркичка ...
| | веќе видена | слични

Кира Најтли го имаше првиот јавен настап еден месец по раѓањето на своето второ дете. Поводот беше премиерата на филмот „Официјални тајни“ во кој таа игра една ...
| | веќе видена | слични

Според некои традиционални сфаќања, новороденото бебе не се изнесува од дома 40 дена, а потоа му се пее молитва во црква кога ќе биде подготвено за ...
| | веќе видена | слични

Македонската менекенка Катарина Ивановска пред неполн месец го роди своето второ дете, ќерката Кира. На својот Инстаграм профил набрзо после породувањето почна ...
| | веќе видена | слични

Манекенката Катарина Ивановска пред неполн месец стана мајка по вторпат и на свет ја донесе ќеркичката Кира, а не и требаше да помине многу време за да се ...
| | веќе видена | слични

Македонската пејачка Сара Костадиновска - Сара Мејс и нејзиниот сопруг, водителот Димитар Андоновски, пред една година се остварија во улогата на родители и ја ...
| | веќе видена | слични

Манекенката и поранешна водителка на „Бекстејџ“, Мартина Михајловска, изгледа неверојатно пет месеци по породувањето. Таа на својот Инстаграм профил објави ...
| | веќе видена | слични

Останато

Во Македонија да царува основаната перцепција за злоупотреба на моќта од политичка функција. Вршењето на јавна функција на политичари додека истовремено се ...
сите 230 | | | веќе видена

Поранешниот заменик генерален секретар на ВМРО-ДПМНЕ и еден од предводниците на внатрепартиската иницијатива за реформи, Петар Богојески, вели дека актуелниот ...
сите 57 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска оцени дека објавениот аудио разговор на социјалната мрежа „Фејсбук“ на министерката за одбрана Радмила Шекеринска со поранешниот ...
сите 57 | | | веќе видена

Пред 22 месеци три македонски професорки го најавија дебаклот на Законот за јазиците кој сега е парафиран и од Венецијанската Комисија. Професорките Катица ...
сите 223 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Цела на тато: Погледнете како изгледа ќерката на Димитар и Сара Мејс

Од:
До кого (е-маил):
Порака: