Пристигнуваат биометриски кредитни картички


3 копии
7 копии

А1 Македонија го збогатува своето припејд портфолио во мобилната телефонија и објавува нова, атрактивна понуда со која од денеска, припејд корисници кои ќе ...
| | веќе видена | слични
8 копии

Тимот од Секторот за развој при Општината им ги објаснуваше придобивките на граѓаните од употребата на картичката, попустите и бенефициите кои ќе ги добиваат ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Останато

Не е се завршено, тврдат одредени извори во врска со малите надежи за земјава да стигне позитивна вест од Брисел. Според нив, треба да се почека да се види ...
сите 1216 | | | веќе видена

Француските вина и шкотското виски се дел од асортиманот производи на кои САД им воведоа дополнителни царини. Како што информираа од Соединетите држави ...
сите 371 | | | веќе видена

Во декември се навршуваат 14 години откако Македонија доби кандидатски статус. Тоа се случи на 17 декември 2005 година кога Европскиот совет реши да станеме ...
сите 197 | | | веќе видена

Министерката за одбрана Радмила Шекеринска денеска ги повика сите институции што се занимаваат со избори да гласаат согласно законите и принципиелно, ...
сите 67 | | | веќе видена

Горан Пандев за италијанските медиуми го пофали Елиф Елмас и вели дека најдоброто од него допрва доаѓа. Италија Елиф Елмас за многу кратко време стана хит во ...
сите 125 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Пристигнуваат биометриски кредитни картички

Од:
До кого (е-маил):
Порака: