Бремената Ешли се снимала потполно гола: “Се обидувам да го сакам своето тело”

Плус сајз манекенката Ешли Греам кон средината на август открила дека го чека првото дете. Веста ја споделила на 9-годишнината од брак со сопругот Џастин ...
| | веќе видена | слични

Македонската ТВ водителка на емисијата „Живот со стил“ за првпат го покажа своето момче во јавноста и како што пишува самата таа, двајцата заедно се многу ...
| | веќе видена | слични

Одлуката на секоја жена да ги покаже своите несовршености во ера кога совршено “испегланите” фотографии се на секој чекор е за вистинско воодушевување и почит. ...
| | веќе видена | слични

Водителката на емисијата „Живот со стил“, Елена Стефановска се досега немаше пракса да открива детали од својата приватност и љубовниот живот пред очите на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Македонската водителка на емисијата „Живот со стил“, Елена Стефановска веќе не го крие приватниот живот и одлучи на сите да им покаже во кого е вљубена. ...
| | веќе видена | слични

Манекенката ги охрабри жените ширум светот да го прифатат телото за време на бременоста. Кога објави дека е во блажена состојба, најпознатата плус сајз ...
| | веќе видена | слични

Стеф Смит е една од најпопуларните фитнес модели во Австралија која рекламира познати спортски брендови. И покрај тоа што има нереално тело и мускули на кои ...
| | веќе видена | слични

Останато

Ставот на Франција останува непроменет во однос на преговорите со Тирана и Скопје. Париз смета дека е потребно повеќе време за реформа на преговарачкиот процес ...
сите 717 | | | веќе видена

Во Македонија да царува основаната перцепција за злоупотреба на моќта од политичка функција. Вршењето на јавна функција на политичари додека истовремено се ...
сите 230 | | | веќе видена

Поранешниот заменик генерален секретар на ВМРО-ДПМНЕ и еден од предводниците на внатрепартиската иницијатива за реформи, Петар Богојески, вели дека актуелниот ...
сите 57 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска оцени дека објавениот аудио разговор на социјалната мрежа „Фејсбук“ на министерката за одбрана Радмила Шекеринска со поранешниот ...
сите 57 | | | веќе видена

Пред 22 месеци три македонски професорки го најавија дебаклот на Законот за јазиците кој сега е парафиран и од Венецијанската Комисија. Професорките Катица ...
сите 223 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Бремената Ешли се снимала потполно гола: “Се обидувам да го сакам своето тело”

Од:
До кого (е-маил):
Порака: