Цел живот погрешно сте ги правеле јајцата на око: Во тавата не треба да ставате ниу путер ниту масло за јадење


Ви откриваме дека јајцата на око можете да ги правите на целосно поразличен начин со кој нивниот вкус ќе биде незаменлив. Како што знаеме, вообичаено е пред да ...
| | веќе видена | слични

Вкусен есенски колач… 90 гр путер 150 гр шеќер во прав 1 ванилин шеќер 3 јајца 200 гр пире од костени 150 гр мелени бадеми Со миксер разматете путер со шеќер ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Премиерот Зоран Заев, министерката за труд и социјална политика Јагода Шахпаска и министерот за здравство Венко Филипче, денеска во Владата се сретнаа со ...
сите 222 | | | веќе видена

Со изборот на Рашела Мизрахи за член на Извршниот комитет се потврдува дека ВМРО ДПМНЕ е против интеграцијата на Република Северна Македонија во Европската ...
сите 158 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Цел живот погрешно сте ги правеле јајцата на око: Во тавата не треба да ставате ниу путер ниту масло за јадење

Од:
До кого (е-маил):
Порака: