Головите на Ибрахимовиќ, Руни и Нани во конкуренција за најубав погодок во МЛС


На официјалната веб-страница на американската фудбалска лига – МЛС почнато е гласање за утврдување на најубав гол во сезоната 2019. За признанието претендираат ...
| | веќе видена | слични
8 копии

Златан Ибрахимовиќ вели дека не се плаши од играње на снег, откако противник во МЛС плејофот на Лос Анџелес галакси им е Минесота јунајтед, објаснувајќи дека ...
| | веќе видена | слични

Додека Златан Ибрахимовиќ се надмудрува со космонаут , европските фудбалски гиганти се во трка кој прв ќе го ангажира легендарниот шведски напаѓач. Според ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Организирање предвремени парламентарни избори ќе биде во фокусот на лидерската средба закажана за попладне во 17 часот во претседателската резиденција „Вила ...
сите 272 | | | веќе видена

Американскиот министер за одбрана Марк Еспер изјави дека според моменталните планови, сите американски војници заминуваат од Сирија и ќе бидат стационирани во ...
сите 689 | | | веќе видена

Министерката за одбрана Радмила Шекеринска денеска ги повика сите институции што се занимаваат со избори да гласаат согласно законите и принципиелно, ...
сите 55 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Головите на Ибрахимовиќ, Руни и Нани во конкуренција за најубав погодок во МЛС

Од:
До кого (е-маил):
Порака: