Откако ја видовме сликата од ултразвукот знаевме дека имаме посебно бебе – и сега сите зборуваат за него

Малиот Оливер Дан стана вистинска светска сензација и пред да се роди – откако лекарите и родителите ја виделе неговата снимка од ултразвукот, знаеле дека им ...
| | веќе видена | слични

Да се ​​родиш со деформитет е една работа, но да бидеш отфрлен од мајка ти поради тие деформитети е сосема друга работа. Токму тоа се случи со малиот Гeјб. Тој ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Во Томск во Русија во април оваа година e роден малиот Александар К, или Саша, како што го нарекуваат, со многу редок хендикеп – тој е едно од трите бебиња во ...
| | веќе видена | слични

Шестмесечниот Александар е едно од трите бебиња на светот родени без очни јаболчници. Се верува дека момчето пати од екстремен облик на редок вид на ...
| | веќе видена | слични

Шестмесечното бебе Александар К, или Саша како што го викаат, е едно од трите бебиња во светот родени без очни јаболчници. Момчето никогаш нема да може да ...
| | веќе видена | слични

Останато

ВМРО-ДПМНЕ која е навикната само на земање од граѓаните, денеска во Собранието повторно се обидува да го попречи носењето на Законот за минимална плата, но и ...
сите 238 | | | веќе видена

Времето утре ќе биде облачно со врнежи од дожд и со повремено засилен југоисточен ветер. Пообилни врнежи на повеќе места ќе има во вечерните и ноќните ...
сите 242 | | | веќе видена

Присутните експерти во студиото на „Скај Спортс“ направија исцрпни анализи за големото дерби кое се одигра на „Енфилд Роуд“ меѓу Ливерпул и Манчестер Сити, но ...
сите 235 | | | веќе видена

Со блокирањето на пристапните преговори на Северна Македонија и Албанија со Европската Унија францускиот претседател Емануел Макрон на Русија и ја отвори ...
сите 458 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Откако ја видовме сликата од ултразвукот знаевме дека имаме посебно бебе – и сега сите зборуваат за него

Од:
До кого (е-маил):
Порака: