(Видео) Луксузно крстарење се претворило во кошмар: Патниците си ги бараат парите назад


2 копии

Двонеделниот одмор од соништата за илјадници патници на луксузниот крузер „Норвиџен спирит“ се претвори во кошмар, а патниците сега бараат да им се вратат ...
| | веќе видена | слични

Крузерот ,,Бремар” со 929 патници едвај се проби низ каналот чија најголема широчина наместа  изнесува 25 метри. Коринтскиот канал во Грција е долг 6,3 км и го ...
| | веќе видена | слични

Најголемиот брод на светот, крузерот МS Brejmar без никакви потешкотии и проблеми мина низ тесниот Коринтски канал во Грција. Бродот е долг 196 метри и широк ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Крузерот „МС Брејмар“ долг 196 и широк 22,5 метри е најголемиот брод кој некогаш поминал низ Коринтскиот канал во соседна Грција. За целата ситуација да биде ...
| | веќе видена | слични

Над 2 000 патници платиле по 5 300 фунти за крстарење по норвешките фјордови , а во патувањето требало да бидат вклучени и излети во Франција , Амстердам и ...
| | веќе видена | слични

Останато

Нема напредок во позициите на земјите-членки на ЕУ за отворањето преговори со Албанија и Северна Македонија по вечерашниот амбасадорски состанок во Луксембург. ...
сите 573 | | | веќе видена

Во Македонија да царува основаната перцепција за злоупотреба на моќта од политичка функција. Вршењето на јавна функција на политичари додека истовремено се ...
сите 245 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска оцени дека објавениот аудио разговор на социјалната мрежа „Фејсбук“ на министерката за одбрана Радмила Шекеринска со поранешниот ...
сите 57 | | | веќе видена

Пред 22 месеци три македонски професорки го најавија дебаклот на Законот за јазиците кој сега е парафиран и од Венецијанската Комисија. Професорките Катица ...
сите 223 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(Видео) Луксузно крстарење се претворило во кошмар: Патниците си ги бараат парите назад

Од:
До кого (е-маил):
Порака: