Ѕвездата од Модерно семејство: Ариел Винтер ја покажа својата одлична форма


Ѕвездата од ТВ-серијата „Модерно семејство“, Ариел Винтер повторно објави видеа од себеси во сала за вежбање . На двете снимки таа посебно ги истакнува ...
| | веќе видена | слични

На 53-годишната Хали Бери годините ништо не ? можат, па и во шестата деценија мами воздишки од мажите ширум светот. Таа од 90-те години на минатиот век важи за ...
| | веќе видена | слични

Откако пред некој ден популарната актерка го отвори Инстаграм профилот и ја постираше првата фотографија заедно со колегите од серијата „Пријатели“, направи ...
| | веќе видена | слични

Холивудската актерка џенифер Анистон била една од ретките јавни и планетарно славни личности без профил на Инстаграм. Сепак, актерката реши да се активира на ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Првата објава на 50 годишната актерка на Инстаграм експресно станала хит . „Сега сме пријатели и на Инстаграм. Здраво, Инстаграм, напишала Џенифер Анистон под ...
| | веќе видена | слични

Педесетгодипната актерка завчера се приклучи на социјалната мрежа Инстаграм и ја објави својата прва фотографија – селфи со колегите од популарната серија ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Како што во неделата видовме во Штип, кога двајца учесници се влечеа кај кого да остане Светиот крст, нешто слично се случило и во бугарскиот град Ботев. Но, ...
сите 359 | | | веќе видена

Групната фаза на Европското првенство во Виена, односно во Малме за заокружија два натпревари кои немаа никакво резултатско значење, со оглед на тоа дека ...
сите 312 | | | веќе видена

Tри вооружени лица најверојатно го извршиле грабежот во експозитурата на НЛБ банка во Ѓорче Петров. Тие го извршиле грабежот со „опел вектра“ која потоа била ...
сите 83 | | | веќе видена

Адвокатите на Орце Камчев ја дополниле понудената гаранција во жалбата пред Апелациониот суд од кој бараат да му ги врати одземените пасоши на осомничениот во ...
сите 70 | | | веќе видена

Како што доаѓа крајот на Европското првенство, така на секој меч има по некоја жртва. Силното темпо кое го диктира ова натпреварување, патувањата..тешко се ...
сите 85 | | | веќе видена

Ако тоа се случи, ќе биде шести пат да се прогласи меѓународна вонредна состојба  во последната деценија, објави Ројтерс. Бројот на загинати од новиот ...
сите 295 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ѕвездата од Модерно семејство: Ариел Винтер ја покажа својата одлична форма

Од:
До кого (е-маил):
Порака: