Ѕвездата од Модерно семејство: Ариел Винтер ја покажа својата одлична форма


Ѕвездата од ТВ-серијата „Модерно семејство“, Ариел Винтер повторно објави видеа од себеси во сала за вежбање . На двете снимки таа посебно ги истакнува ...
| | веќе видена | слични

На 53-годишната Хали Бери годините ништо не ? можат, па и во шестата деценија мами воздишки од мажите ширум светот. Таа од 90-те години на минатиот век важи за ...
| | веќе видена | слични

Откако пред некој ден популарната актерка го отвори Инстаграм профилот и ја постираше првата фотографија заедно со колегите од серијата „Пријатели“, направи ...
| | веќе видена | слични

Холивудската актерка џенифер Анистон била една од ретките јавни и планетарно славни личности без профил на Инстаграм. Сепак, актерката реши да се активира на ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Првата објава на 50 годишната актерка на Инстаграм експресно станала хит . „Сега сме пријатели и на Инстаграм. Здраво, Инстаграм, напишала Џенифер Анистон под ...
| | веќе видена | слични

Педесетгодипната актерка завчера се приклучи на социјалната мрежа Инстаграм и ја објави својата прва фотографија – селфи со колегите од популарната серија ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Европската Комисија е запознаена и ја осудува полициската бруталност против лицата од ромско потекло во Битола минатата недела, јави дописничката на МИА од ...
сите 161 | | | веќе видена

Составот на новиот Извршен комитет на ВМРО-ДПМНЕ ја потврдува деструктивната и антидржавна матрица во која е заглавено ВМРО-ДПМНЕ. Во обид да си ја спаси ...
сите 194 | | | веќе видена

Во последните 24 часа се направени 387 тестирања, а регистрирани се 48 нови случаи на ковид-19. Вкупната бројка на ковид дијагностицирани во нашата земја од ...
сите 384 | | | веќе видена

Портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ, одговарајќи на новинарско прашање во однос на отфрлањето, од страна на министерот за правда Бојан Маричиќ, на барањето на ...
сите 102 | | | веќе видена

„Верувам дека Комисијата ќе гледа на позитивниот аспект, низ позитивна призма, како да се гради мостови на соработка, пријателство и слично. Тука е ...
сите 396 | | | веќе видена

Десетте прилепски дрвократци кои деновиве претепаа петмина припадници од шумската полиција од Чашка на патот Извор- Прилеп кај селото Степанци од синоќа се во ...
сите 63 | | | веќе видена

Владата на утрешната седница ќе одлучува дали да има целодневна настава за децата од прво до трето одделение кои со физичко присуство ќе тргнат на училиште на ...
сите 181 | | | веќе видена

Националната платформа за учење на далечина не функционира а во текот на утрешниот ден треба да се одржат првите пробни часови, реагираат од Средношколски глас ...
сите 253 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ѕвездата од Модерно семејство: Ариел Винтер ја покажа својата одлична форма

Од:
До кого (е-маил):
Порака: