Зошто на нашите политичари им треба говорен стилист?


Ивица Маринковиќ алијас Ивце Пивце цели две ипол (и кусур) децении се дружи со нашите деца, преку различни емисии, едукативни и образововни проекти, а пишува и ...
| | веќе видена | слични

Останато

Се прават последни дипломатски напори Македонија да добие датум за почеток на преговорите со ЕУ. Државниот врв ќе лобира до последен момент, за позитивна ...
сите 468 | | | веќе видена

Селекторот на руската ракометна репрезентација Едуард Кокшаров, кој доаѓа на тренерското место во Вардар заменувајќи го Давид Писонеро, за руските медиуми ...
сите 153 | | | веќе видена

Голема американска база во северна Сирија била уништена во воздушен напад откако војниците се повлекоа, најверојатно за да спречат повеќе засрамувачки видеа од ...
сите 956 | | | веќе видена

Министерката за одбрана Радмила Шекеринска денеска ги повика сите институции што се занимаваат со избори да гласаат согласно законите и принципиелно, ...
сите 67 | | | веќе видена

Секако, не треба сега тука и да застанеме, напротив треба да продолжиме со уште позасилено темпо на работа, што ќе придонесе сегашниот квалитет да биде ...
сите 205 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Зошто на нашите политичари им треба говорен стилист?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: