Кавани и Тијаго Силва би можеле да го напуштат ПСЖ како слободни агенти


Напаѓачот на Пари Сен-Жермен, Единсон Кавани и дефанзивецот на Тијаго Силва би можеле да си заминат од клубот на крајот на сезонава. Според „ЕСПН“, договорите ...
| | веќе видена | слични
3 копии
2 копии

Јувентус продаде над милион дресови и бележи значителен пораст на нивното присуство на социјалните медиуми по доаѓањето на Кристијано Роналдо. Португалската ...
| | веќе видена | слични

Аурелио Де Лаурентис е убедливо најотворениот претседател кој секогаш дава директни и јасни изјави за тоа што се случува во клубот, но исто така и кога се во ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Според Ројтерс италијанскиот премиер Џузепе Конте најавил дека ќе побара да се разговара за датумот за преговори за Македонија и за Албанија веќе во ноември.
сите 855 | | | веќе видена

Претседателот на СДСМ и премиер, Зоран Заев, во тек на предизборната кампања на митинг одржан во Општина Илинден на собраните симпатизери им порача дека доаѓа ...
сите 114 | | | веќе видена

Веспрем е домаќин на Вардар во еден од најинтересните мечеви од 5. коло во Лигата на шампионите, соочување во кое домаќините влегуваат со голем оптимизам и ...
сите 69 | | | веќе видена

По одлуката на Европскиот совет се уште да не отпочнува пристапни преговори со С.Македонија и Албанија, амриканскиот Стејт департмент се огласи со соопштение ...
сите 152 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Кавани и Тијаго Силва би можеле да го напуштат ПСЖ како слободни агенти

Од:
До кого (е-маил):
Порака: