На мемориска картичка во САД пронајдени видеа и слики од брутално убиство


Мемориските картички често содржат огромен број на важни информации. Добрите луѓе ги користат фотографиите и видеата на нив за да им ги вратат изгубените ...
| | веќе видена | слични

Снимка која се појави на социјалните мрежи ја шокираше српската јавност. Во неа се гледа, како еден маж брутално пробува да исфрли жена од станот. Како што ...
| | веќе видена | слични

Светот беше шокиран од видеото објавено на социјалните мрежи на кое се гледа како мало девојче од чилеанскиот регион Валпараизо си игра со кукла на ...
| | веќе видена | слични

Жена која го фати мажот како ја изневерува со медицинската сестра брутално го нападна мажот. На видеото се гледа дека тој е целиот во крв, а многумина ја ...
| | веќе видена | слични
6 копии
2 копии

Британската полиција соопшти дека денеска уапсила маж на околу 40 години, осомничен дека прободел неколку лица во трговскиот центар „Арндејл“ во Манчестер.Во ...
| | веќе видена | слични

Брајан Стивен Смит (48) од Енкориџ е осомничен за убиство, откако слуајно била најдена мемориска картичка во која имало десетици видеа и фотографии од тепање , ...
| | веќе видена | слични

Останато

Франција не е против започнување преговори за членство во ЕУ со Македонија и Албанија, но потребно е да се исполнат два услови, кои се многу важни прашања – за ...
сите 435 | | | веќе видена

Претседателот на СДСМ и премиер, Зоран Заев, во тек на предизборната кампања на митинг одржан во Општина Илинден на собраните симпатизери им порача дека доаѓа ...
сите 607 | | | веќе видена

Германската канцеларка Ангела Меркел на крајот на Самитот во Брисел изрази дека немало консензус меѓу лидерите на ЕУ за отворање пристапни преговори со Северна ...
сите 456 | | | веќе видена

Како што пишува новинарот Жерардо Фортуна , продолжението на разговорите за проширување на ЕУ денеска не е на агендата на лидерскиот самит иако беа спомненати  ...
сите 492 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

На мемориска картичка во САД пронајдени видеа и слики од брутално убиство

Од:
До кого (е-маил):
Порака: