Нејмар: Сега сум среќен во ПСЖ (Видео)

Манчестер јунајтед се споменуваше како потенцијална идна дестинација за Нејмар, колку и да звучи тоа можеби и нереално, сепак медиумите често пишуваа на таа ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Килијан Мбапе е ставен во искушение, млдиот Французин има опција да чека трансфер во Реал и да стане нов „галактико“ во 2021 или да ја продолжи верноста кон ...
| | веќе видена | слични

Килијан Мбапе можеби има само 20 години, но може да стане најплатениот играч во светот на фудбалот, Французинот е желба на Реал Мадрид и ПСЖ сака да го задржи ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Пари Сент Жермен сака долгорочно да го задржи Килијан Мбапе во своите редови и му нуди нов договор со астрономска плата. Мбапе минатата сезона беше одличен во ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Се надзира ли каков-таков компромис на самитот во Брисел, откако француски дипломат вечерва ветил дека Париз ќе размисли за почеток на преговори доколку Скопје ...
сите 1345 | | | веќе видена

Во април 2020 Унијата најверојатно ќе решава кога Македонија ке добие датум за преговори дознава Телма од извори на состанокот на европските лидери во Брисел. ...
сите 236 | | | веќе видена

Македонската фудбалска репрезентација е во топ-10 рангирани селекции со најмногу неуспешни квалификациски циклуси без успех, односно пласман на големо ...
сите 300 | | | веќе видена

Министерката за одбрана Радмила Шекеринска денеска ги повика сите институции што се занимаваат со избори да гласаат согласно законите и принципиелно, ...
сите 67 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Нејмар: Сега сум среќен во ПСЖ (Видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: