Сладок натрапник: Синчето на водителката “влета” во вестите во живо (ВИДЕО)


Водителката на вести, Кортни Кјуб, известувала за националната безбедност и Пентагон и за воздушните напади на Турција над Сирија, кога оддеднаш во студиото се ...
| | веќе видена | слични

Водителот на Би-Би-Си, Ендру Мар беше како разочаран наставник кога министерката за внатрешни работи на Велика Британија, Прити Пател, се појави во неговото ...
| | веќе видена | слични

Водителката на вестите на MSNBC Кортни Кјуб покажала дека е мајстор во обавувањето повеќе задачи одеднаш откако во утринските вести и „влетало“ нејзиното ...
| | веќе видена | слични

Останато

Викендов Комисијата за заразни болести ќе одлучува дали има услови за повеќечасовно згрижување на децата во училиштата. Министерот Филипче вели добро е што се ...
сите 319 | | | веќе видена

Министерството за внатрешни работи презема стандарди полициски оперативни мерки и активности, коментираат од МВР во врска со обвинувањата кои ги упати ...
сите 144 | | | веќе видена

Дали се реални очекувањата Северна Македонија да ги почне преговорите за членство со Европската Унија за време на вашето (германското) претседавање со ЕУ? Во ...
сите 278 | | | веќе видена

Премиерот Заев за време на посетата на Атина, освен за МИА, даде интервјуа за грчкиот весник „Та неа“ и грчката телевизија „Мега“, како и куси изјави за други ...
сите 207 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Сладок натрапник: Синчето на водителката “влета” во вестите во живо (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: