Македонската полиција стави лисици на рацете на три лица

12 копии

Одделението за криминалистичка полиција при СВР Штип, Надворешната канцеларија за криминалистички работи Кочани, во содејство со Секторот за општ и насилен ...
| | веќе видена | слични
2 копии
5 копии
2 копии

Полицијата го расчити убиството кој минатиот месец го потресе Кочани. Иако првично се шпекулриаше дека по семејна расправија сопругата го усмртила мажот, ...
| | веќе видена | слични
5 копии
повеќе

Останато

Со изборот на Рашела Мизрахи за член на Извршниот комитет се потврдува дека ВМРО ДПМНЕ е против интеграцијата на Република Северна Македонија во Европската ...
сите 170 | | | веќе видена

Нова провокација од бугарскиот вицепремир Красимир Каракачанов. Тој за „ТВ Европа“ изјавил дека Бугарија ќе каже дека не е време за меѓувладина конференција ...
сите 191 | | | веќе видена

Лекарската комора на Република Северна Македонија најостро го осудува инцидентот што се случи викендов на Клиниката за токсикологија кога пациент физички го ...
сите 60 | | | веќе видена

Заплашување, сеење страв, политички реваншизам и освета се методи на власта за дефокус на јавност од реалните проблеми во државата и замолчување на политички ...
сите 91 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Македонската полиција стави лисици на рацете на три лица

Од:
До кого (е-маил):
Порака: