А1 Македонија ја одбележува Светската недела за грижа на корисниците


Како компанија водена од премисата што поблиску до своите корисници кои секогаш се во фокусот на вниманието, А1 Македонијаjа одбележува Светската недела за ...
| | веќе видена | слични
6 копии
7 копии

Претседателот на Македонија, Стево Пендаровски, со својата сопруга, Елизабета Ѓоргиевска и нивниот син Огнен живеат на Вила Водно. Истото ова место претходно, ...
| | веќе видена | слични

Останато

Зоран Заев во немоќ го прифати предлогот на лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски за предвремени парламентарни избори напролет, наместо во октомври идната ...
сите 427 | | | веќе видена

- Многу подобро ќе беше веднаш после референдумот да одеа на избори, многу повеќе ќе добиеа. Ако ги гледате сите анкети после референдумот, рејтингот на СДСМ ...
сите 15 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, по вчерашната лидерска средба изјави дека предложил сите политички партии во Парламентот да донесат ...
сите 200 | | | веќе видена

Државната изборна комисија е подготвена за претстојните предвремени парламентарни избори, кои ќе се одржат на 12 април следната година. Сепак, како што за ...
сите 96 | | | веќе видена

Грција ги собира скршените парчиња од надворешна политика на Ципрас, Коѕијас и Каменос, граѓаните знаат дека претходната влада, четири и пол години ја направи ...
сите 172 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

А1 Македонија ја одбележува Светската недела за грижа на корисниците

Од:
До кого (е-маил):
Порака: