Михајловиќ со видео порака: Сигурен сум дека ќе ја добијам оваа битка (ВИДЕО)

Синиша Михајловиќ нема да биде дел од прославата на 110 годишнината на Болоња, по тој повод играат легендите на овој тим и легендите на Реал Мадрид, но ...
| | веќе видена | слични

Српскиот тренер во сабота ќе биде на клупата на Болоња против Јувентус. Реномираниот италијански „Тутоспорт“ пред натпреварот помеѓу фудбалерите на Јувентус и ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Останато

„Никој не може да ни ги одземе реформите и промените кои заедно ги постигнавме, а од оваа неизвесност ќе излеземе само посилни и поискусни. Никој не може да не ...
сите 1511 | | | веќе видена

Македонската фудбалска репрезентација е во топ-10 рангирани селекции со најмногу неуспешни квалификациски циклуси без успех, односно пласман на големо ...
сите 300 | | | веќе видена

Министерката за одбрана Радмила Шекеринска денеска ги повика сите институции што се занимаваат со избори да гласаат согласно законите и принципиелно, ...
сите 67 | | | веќе видена

Американскиот потпретседател Мајк Пенс во Анкара се сретна со турскиот претседател Реџеп Таип Ердоган, за да го убеди да ја запре офанзивата над курдските ...
сите 600 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Михајловиќ со видео порака: Сигурен сум дека ќе ја добијам оваа битка (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: