Кијану Ривс се враќа во Матрикс 4: Сите детали за новото продолжение


 Веќе е официјално, во четвртиот дел од Матрикс, Киану Ривс повторно ќе се појави во главната улога, заедно со Кери-Ен Мос. Подгответе се за црвеното апче, ...
| | веќе видена | слични
2 копии
5 копии

Звездата на популарната серија Stranger Things, Фин Волфард, повторно го привлече вниманието на публиката, со трејлерот за новиот хорор филм The ...
| | веќе видена | слични

Пристигна првиот трејлер за акцијата “The Gentlemen” во која ќе го гледаме оскаровецот Метју Меконахи во улога на крал на марихуаната во Лондон. Новото филмско ...
| | веќе видена | слични

Останато

Шансите за пласман на ЕП 2020 низ квалификациите се теоретски, но Македонија има обезбедено место во полуфиналето на Лигата на нациите, лига Д, од каде што ...
сите 331 | | | веќе видена

Поранешниот заменик генерален секретар на ВМРО-ДПМНЕ и еден од предводниците на внатрепартиската иницијатива за реформи, Петар Богојески, вели дека актуелниот ...
сите 218 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска оцени дека објавениот аудио разговор на социјалната мрежа „Фејсбук“ на министерката за одбрана Радмила Шекеринска со поранешниот ...
сите 56 | | | веќе видена

Во овој пакет на санкции ќе бидат опфатени тројца министри и две министерства кои се вклучени во оваа операција, се со цел да се направи удар врз турската ...
сите 1018 | | | веќе видена

Еве ги резултатите од вчерашните натпревари во Бизнис Лигата на Македонија. ЕВН со убедлива игра до победа над Пекабеско Пекабеско 1-9(0-5) ЕВН Пекабеско: ...
сите 49 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Кијану Ривс се враќа во Матрикс 4: Сите детали за новото продолжение

Од:
До кого (е-маил):
Порака: