Пред 10 години и гледала девојка на кафе, а денеска жената шокирано раскажува за својата судбина

Дали верувате ви секоја приказна од филџан за кафе? колку пати сте посакале некој да ви ја „прочита“ судбината, а кога ни самите не верувате во тоа? На некому ...
| | веќе видена | слични

Нови моди на свадбените веселби. Сега мора да се носат пари во плик, треба да знаеш да играш, да почитуваш одреден дрес код. Се оди дури до таму што на ...
| | веќе видена | слични

Останато

„Никој не може да ни ги одземе реформите и промените кои заедно ги постигнавме, а од оваа неизвесност ќе излеземе само посилни и поискусни. Никој не може да не ...
сите 1511 | | | веќе видена

Македонската фудбалска репрезентација е во топ-10 рангирани селекции со најмногу неуспешни квалификациски циклуси без успех, односно пласман на големо ...
сите 300 | | | веќе видена

Министерката за одбрана Радмила Шекеринска денеска ги повика сите институции што се занимаваат со избори да гласаат согласно законите и принципиелно, ...
сите 67 | | | веќе видена

Американскиот потпретседател Мајк Пенс во Анкара се сретна со турскиот претседател Реџеп Таип Ердоган, за да го убеди да ја запре офанзивата над курдските ...
сите 600 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Пред 10 години и гледала девојка на кафе, а денеска жената шокирано раскажува за својата судбина

Од:
До кого (е-маил):
Порака: