Од денеска времен режим на сообраќај кај Трново

3 копии

Од ЈП „Водовод и канализација“ известуваат дека поради дефект на приклучна цевка од Ф-3/4 на улицата Пролет 4, денеска, без водоснабдување од 9 часот до ...
| | веќе видена | слични
3 копии
3 копии
повеќе

Останато

Непосредно пред почетокот на Европскиот совет во Брисел, францускиот претседател Емануел Макрон при пристигнувањето во Советот им се обрати на новинарите и во ...
сите 807 | | | веќе видена

Министерката за одбрана Радмила Шекеринска денеска ги повика сите институции што се занимаваат со избори да гласаат согласно законите и принципиелно, ...
сите 67 | | | веќе видена

Агрон Буџаку во вечерашното гостување во 24 анализа со Душица Мрѓа истакна дека Европската Унија треба да ни даде повеќе сретства како компензација доколку не ...
сите 168 | | | веќе видена

Македонската фудбалска репрезентација е во топ-10 рангирани селекции со најмногу неуспешни квалификациски циклуси без успех, односно пласман на големо ...
сите 300 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Од денеска времен режим на сообраќај кај Трново

Од:
До кого (е-маил):
Порака: