Побарал да го ишишаат, но кога завршиле тој се шокирал од глетката


Во турската емисија „Ти си мој фризер“ настанал скандал кога фризерот Билал Агин ѝ отсекол на девојче кое учествувало во споменатата програма, повеќе коса ...
| | веќе видена | слични

Во турската емисија „ Ти си мојот фризер “ настана скандал кога фризерот Билал Агин и ја скрати косата на една девојка многу повеќе од тоа што очекувала. Без ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Девојка изгуби свест за време на турско телевизиско шоу, откако фризерот ѝ отсече 30 сантиментри од долгата коса без да ѝ каже. Се работи за мејковер шоу во ...
| | веќе видена | слични

Останато

ЕУ рече, па порече, Македонија не губи надеж. Кого најмногу го пече шамарот на недовербата? Направи ли Заев се што требаше за датумот? Дали Макрон ја прокоцка ...
сите 687 | | | веќе видена

Со тоа преостануваат уште ратификации од уште само 4 земји членки, до официјално пристапување во НАТО.  Република Северна Македонија е на прав пат. Се ...
сите 164 | | | веќе видена

Откако Македонија не доби датум за преговори со ЕУ, колаиционите партнери на СДСМ и Заев почнаа да го напуштаа бродот што тоне. Тие почнале да преминуваат во ...
сите 771 | | | веќе видена

Оставката од општествената функција е личен чин. Ако бев јас на местото на пратеничката Фросина Ременски ќе се повлечев и ќе чекав да го докажам тоа и да се ...
сите 132 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Побарал да го ишишаат, но кога завршиле тој се шокирал од глетката

Од:
До кого (е-маил):
Порака: