Заковал шајка во ѕид, а потоа на неа слетала пчела – Она што го направила ќе ве остави без текст!


Секој кој барем малку е запознат со пчелите знае дека се работи за неверојатни животни поради многу причини. Погледнете што се случило кога една пчела сакала ...
| | веќе видена | слични

Џордан ја направил најголемата жртва за својата мајка и на крај сè поминало најдобро. Ингеборг и Џордан брзо се опоравиле од операцијата. Постојат добри луѓе ...
| | веќе видена | слични

Жена од Тексас сакала да помогне на еден бездомник и му понудила да преспие во нејзината куќа за да се стопли. Оваа хумана жена живеела со двете внуки. Кога ...
| | веќе видена | слични

Мачката Кетрин била пронајдена во празен стан со мачиња стари само неколку дена. Новите станари веднаш повикале помош, но нејзините бебиња сепак не преживеале. ...
| | веќе видена | слични

Останато

Шансите за пласман на ЕП 2020 низ квалификациите се теоретски, но Македонија има обезбедено место во полуфиналето на Лигата на нациите, лига Д, од каде што ...
сите 333 | | | веќе видена

Поранешниот заменик генерален секретар на ВМРО-ДПМНЕ и еден од предводниците на внатрепартиската иницијатива за реформи, Петар Богојески, вели дека актуелниот ...
сите 218 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска оцени дека објавениот аудио разговор на социјалната мрежа „Фејсбук“ на министерката за одбрана Радмила Шекеринска со поранешниот ...
сите 56 | | | веќе видена

Еве ги резултатите од вчерашните натпревари во Бизнис Лигата на Македонија. ЕВН со убедлива игра до победа над Пекабеско Пекабеско 1-9(0-5) ЕВН Пекабеско: ...
сите 49 | | | веќе видена

Колку пари заработи од хидроцентралите? Во 2015 година конзорциумот во кој има удел Мицкоски од владата на Никола Груевски добива 33 илјади метри квадратни ...
сите 168 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Заковал шајка во ѕид, а потоа на неа слетала пчела – Она што го направила ќе ве остави без текст!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: