Што ќе им е Веѓата, кога Пеликанс го имаат Зион (видео)


3 копии
6 копии

Лос Анџелес лејкерс по втор пат во три дена го победи Голден стејт, овојпат убедливо со 126:93, во меч од предсезоната во НБА-лигата. Од првата минута Лејкерс ...
| | веќе видена | слични

Седум дена не делат до почетокот на новите возбудувања во најинтересната кошаркарска лига во светот, НБА Лигата. Пред почетокот на сезоната, клубовите ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Во пријателски дуел на два поранешни НБА шампиони, ноќта понеделник кон вторник, Лос Анџелес лејкерс го совлада Голден Стејт вориорс со 104:98. „Есзерџиите“ ги ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Во период кога есенскиот бран на коронавирусот зема замав, како кај нас, така во државите од регионот и Европа, а бројот на инфицирани секојдневно расте и ...
сите 486 | | | веќе видена

Емилија Александрова со реакција на протестот и говорот на Христијан Мицковски, која ја пренесуваме интегрално: На денешниот ден кога македонскиот народ ја ...
сите 129 | | | веќе видена

Колони возила со македонски и знамиња на ЕУ од Скопје до Штип. Граѓаните го преполнија автопатот „Гоце Делчев“ се до Ново Село каде беше крајната дестинација. ...
сите 148 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ се заблагодари на сите што учествуваа на денешниот протест. ВМРО се Илинденците, Партизаните, Асномците. Македонија е и потта на ...
сите 344 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Што ќе им е Веѓата, кога Пеликанс го имаат Зион (видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: