Ким Кардашијан открила каква сексапилна “бомба“ била нејзнината мајка пред 32 години


2 копии

Ким Кардашијан објавила нова фотографија на Инстаграм која привлекла големо внимние во светската јавност. Станува збор за фотографија од нејзината мајка Крис ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Најпознатата ТВ ѕвезда на светот сакала само да го промовира својот нов производ и да добие комплименти за својот изглед, но секако дека не се надевала дека ќе ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Ким Кардашијан Вест на овогодинешната Мет Гала носеше корсет поради кој не можела ниту да оди во тоалет, затоа што премногу ја стегал. Во новата епизода на ...
| | веќе видена | слични

Ким Кардашијан Вест (38) на овогодинешната Мет Гала носеше корсет, поради кој не може ниту да оди во тоалет затоа што и беше премногу тесен. Во новата епизода ...
| | веќе видена | слични
2 копии

За време на Париската модна недела во 2016 година, познатата ѕвезда Ким Кардашијан беше ограбена. Провалниците влегле во нејзиниот апартман во хотелот и украле ...
| | веќе видена | слични

Познатата риалити ѕвезда Ким Кардашијан неодамна престојуваше во Ерменија, каде се одржа крштевката на нејзините деца.На враќање, таа не заборави со јавноста ...
| | веќе видена | слични

Останато

Викендов Комисијата за заразни болести ќе одлучува дали има услови за повеќечасовно згрижување на децата во училиштата. Министерот Филипче вели добро е што се ...
сите 319 | | | веќе видена

Министерството за внатрешни работи презема стандарди полициски оперативни мерки и активности, коментираат од МВР во врска со обвинувањата кои ги упати ...
сите 144 | | | веќе видена

Изминативе три дена е зголемен процентот на позитивни случаи на Ковид-19 од вкупниот број на направени тестови. Според министерот за здравство Венко Филипче ...
сите 141 | | | веќе видена

Еден од главните приоритети на надворешната политика во следниве четири години е унапредувањето на добрососедските односи, а во таа насока недоразбирањата кои ...
сите 344 | | | веќе видена

Премиерот Заев за време на посетата на Атина, освен за МИА, даде интервјуа за грчкиот весник „Та неа“ и грчката телевизија „Мега“, како и куси изјави за други ...
сите 207 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ким Кардашијан открила каква сексапилна “бомба“ била нејзнината мајка пред 32 години

Од:
До кого (е-маил):
Порака: