Во Визбегово се почесто има пожари

16 копии

Пожар избувна изутринава во куќа во близина на Домот на градежници во центарот на Скопје, изјави за МИА, командантот на Територијалната противпожарна бригада ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Пожар избувнал вчера во куќа на скопјанец, информира МВР. „Вчера во 08:35 часот во СВР Скопје било пријавено дека на ул. „Мито Хаџивасилев Јасмин“ настанал ...
| | веќе видена | слични
5 копии
3 копии
8 копии
повеќе

Останато

Дводневната 11.средба на македонско-бугарската Мешовита комисија за историски и образовни прашања, вчера заврши без каков било напредок. По онлајн средбата ...
сите 236 | | | веќе видена

Да покажеме дека Куманово е македонски град, дека во Куманово живеат горди Македонци, дека овој град знае да се избори за она што му следува, за неговото ...
сите 564 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ денеска ќе одржи протест пред Владата во 13 часот, а поаѓање од СЦ „Борис Трајковски“ и СЦ „Јане Сандански“ ќе биде во 12:30 часот. -Денес ...
сите 233 | | | веќе видена

Вмровските првенци го величаа Вархеи како голем пријател на Македонија, а тој непримерно за еден еврокомесар побара Скопје да се прилагоди на интересите на ...
сите 358 | | | веќе видена

Бројот на новзаразени ќе се намалува, а на смртни случаи ќе се зголемува - вели доктор Харис Бабачиќ, лекар истражувач на каролинска институт во Шведска.
сите 39 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Во Визбегово се почесто има пожари

Од:
До кого (е-маил):
Порака: