Шарлиз Терон: Комбинација со плисирано здолниште која многу жени би ја прескокнале (ФОТО)

Шарлиз Терон беше главна ѕвезда на црвениот тепих (која во оваа прилика беше виолетов), на премиерата на анимираниот филм „Семејството Адамс“, која се одржа во ...
| | веќе видена | слични

За 51-годишната холивудска актерка Џулија Робертс времето како да застанало. Деновиве како заштитно лице ја ангажирала една позната италијанска модна куќа. ...
| | веќе видена | слични

Бидејќи долго време немавме прилика да ја видиме на црвениот тепих, по се изгледа дека Анџелина Џоли сега надополни се. Актерката моментално по Европа го ...
| | веќе видена | слични

Анџелина Џоли синоќа во Лондон се појавила на британската премиера на својот нов филм “Maleficent“, а нејзината појава на црвениот тепих сите ги оставила без ...
| | веќе видена | слични

Речиси 30 години од премиерата на филмот „Убава жена“, Џулија Робертс продолжува да нè инспирира со облеката. Оскаровката Џулија Робертс за 10-годишнината на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Политичкиот пинг-понг со одлуката за почеток на преговори со С. Македонија ќе продолжи утре на состанокот на шефовите на дипломатии на ЕУ, а проценките се дека ...
сите 241 | | | веќе видена

Во Македонија да царува основаната перцепција за злоупотреба на моќта од политичка функција. Вршењето на јавна функција на политичари додека истовремено се ...
сите 245 | | | веќе видена

Поранешниот заменик генерален секретар на ВМРО-ДПМНЕ и еден од предводниците на внатрепартиската иницијатива за реформи, Петар Богојески, вели дека актуелниот ...
сите 2 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска оцени дека објавениот аудио разговор на социјалната мрежа „Фејсбук“ на министерката за одбрана Радмила Шекеринска со поранешниот ...
сите 57 | | | веќе видена

Законот за јазици е заокружување на Охридскиот рамковен договор, и да нема дилема за последиците по државата ако некој посегне по законот, предупредува вечерва ...
сите 227 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Шарлиз Терон: Комбинација со плисирано здолниште која многу жени би ја прескокнале (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: