За Пеп постои само еден недопирлив играч во Сити: Тој е единствен, нема да го продадеме ниту за 500 милиони евра!


Новата книга на Пеп Гвардиола насловена „Правењето на супертим“ ќе биде официјално промовирана на 24-ти овој месец, а иако има уште две недели до пуштањето во ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Менаџерот на Ливерпул, Јирген Клоп по втор пат по ред е избран за тренер бр.1 во Премиер лигата. Тимот од Мерсисајд победи на сите три натпревари во англиската ...
| | веќе видена | слични

Пеп Гвардиола до управата на англискиот шампион им порача дека само еден играч не смее да се продаде за било каква цена. „Граѓаните“ изминатите години ...
| | веќе видена | слични

Холандскиот судија Дани Макели кој ќе дели правда на вечерашниот натпревар помеѓу Македонија и Словенија, не е среќен за селекторот на нашите гости, Матјаж ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Прво осомничениот во случајот „Рекет“, Бојан Јовановски до судот поднел документацијата за влошена здравствена состојба.Документацијата ја доставил до судија ...
сите 886 | | | веќе видена

За тоа дали вечерва се разговараше и за датумот за преговори за Северна Македонија не успеавме да дознаеме. Според дипломатските извори од Брисел, Франција е ...
сите 154 | | | веќе видена

Засега изгледа дека до раните утрински часови ќе биде неизвесно што Макрон ќе одлучи за Македонија, вели Потпретседателот на Владата задолжен за ...
сите 447 | | | веќе видена

Фарма Медика, Тргопродукт, Мамас Фуд, Омни Градба, Центроштепед, Тотал електроник, Еленица, Пеон, Сара Јавор, Тотал Инженеринг, Сара Инженеринг, Дравас ...
сите 193 | | | веќе видена

Министерот за надворешни работи Никола Димитров од 14 до 17 октомври ќе престојува во работна посета на Брисел кога се очекува Советот на ЕУ и Европскиот Совет ...
сите 534 | | | веќе видена

Поранешниот заменик генерален секретар на ВМРО-ДПМНЕ и еден од предводниците на внатрепартиската иницијатива за реформи, Петар Богојески, вели дека актуелниот ...
сите 7 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

За Пеп постои само еден недопирлив играч во Сити: Тој е единствен, нема да го продадеме ниту за 500 милиони евра!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: