Бикот трча на доктор, Скорпиите не престануваат да се жалат - Што прави секој хороскопски знак кога е настинат?

 Додека едни се храбри и не дозволуваат да се залегнат, други не престануваат да се жалат дека тоа ќе ги совлада – како реагира секој хороскопски знак на ...
| | веќе видена | слични
3 копии
3 копии
3 копии
2 копии
2 копии

Некои луѓе успешно располагаат со платата цел месец и успеваат дури и да заштедат, меѓутоа постојат и такви кои веќе само неколку дена по платата имаат ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Одбележувањето на големиот државен празник 2 Август – Денот на Републиката, Илинден годинава помина во услови на здравствени протоколи поради заштита од ширење ...
сите 165 | | | веќе видена

Двајца пациенти помалку починале во последните 7 дена во однос на претходните. Седумдневниот број на починати пациенти како последица од Корона вирусот во ...
сите 644 | | | веќе видена

Педалините се едни од најнебезбедните пловни објекти по езерата во земјава зашто многу често не се почитуваат законските одредби за заштита, велат експерти од ...
сите 142 | | | веќе видена

Вангел Божиноски, архитект, новинар и туристички водич, одговори на реакциите во јавноста за новата собраниска сала во која се одржа конститутивната седница на ...
сите 99 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Бикот трча на доктор, Скорпиите не престануваат да се жалат - Што прави секој хороскопски знак кога е настинат?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: