Пике: Алергичен сум на дрес од Реал Мадрид

4 копии

Фудбалерот од средниот ред на Барселона, Иван Ракитиќ може да ја продолжи кариерата во Манчестер јунајтед, објави АС. Според извештаите на медиумите, ...
| | веќе видена | слични

Времето на хрватскиот интернационалец, Иван Ракитиќ веројатно се ближи кон самиот крај. Играчот од средниот ред не е во прв план кај Ернесто Валверде, па токму ...
| | веќе видена | слични

Антоан Гризман реши да премине од Атлетико Мадрид во Барселона. Сепак, до овој момент французинот не помина добро, бидејќи сè уште не се прилагоди на амбиентот ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Иван Ракитиќ ќе ја напушти Барселона во јануари. Ова се пишуваше неодамнешните вести во шпанските медиуми, кои додаваат дека Хрватот се очекува да се пресели ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Прво осомничениот во случајот „Рекет“, Бојан Јовановски до судот поднел документацијата за влошена здравствена состојба.Документацијата ја доставил до судија ...
сите 886 | | | веќе видена

За тоа дали вечерва се разговараше и за датумот за преговори за Северна Македонија не успеавме да дознаеме. Според дипломатските извори од Брисел, Франција е ...
сите 154 | | | веќе видена

Засега изгледа дека до раните утрински часови ќе биде неизвесно што Макрон ќе одлучи за Македонија, вели Потпретседателот на Владата задолжен за ...
сите 447 | | | веќе видена

Фарма Медика, Тргопродукт, Мамас Фуд, Омни Градба, Центроштепед, Тотал електроник, Еленица, Пеон, Сара Јавор, Тотал Инженеринг, Сара Инженеринг, Дравас ...
сите 193 | | | веќе видена

Министерот за надворешни работи Никола Димитров од 14 до 17 октомври ќе престојува во работна посета на Брисел кога се очекува Советот на ЕУ и Европскиот Совет ...
сите 534 | | | веќе видена

Поранешниот заменик генерален секретар на ВМРО-ДПМНЕ и еден од предводниците на внатрепартиската иницијатива за реформи, Петар Богојески, вели дека актуелниот ...
сите 7 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Пике: Алергичен сум на дрес од Реал Мадрид

Од:
До кого (е-маил):
Порака: