Кристина, бившата на Кајмакоски, толку ја навлече тангата што боли од глетката (фото)

Кристина Димитриевска, екс-сопругата на пејачот Даниел Кајмакоски, тазе пејачка, модел и фитнес инструкрор, по крајот на бракот, не мирува. Додека беше мажена, ...
| | веќе видена | слични

Се чини дека нашиот Даниел Кајмакоски добива конкуренција.Неговиот помлад брат Филип има желба да заплови во музичките води.Тој на социјалните мрежи објави ...
| | веќе видена | слични

Македонските модели Ивана Димитрова и Кристина Димитриевска се пожалија дека постојано ги напаѓаат и добиваат лоши коменатри по социјалните мрежи, затоа што на ...
| | веќе видена | слични

Македонскиот пејач Даниел Данн ќе пее на изборот за убавина „Мис Глоуб 2019“. Тој за „ Репортер “ потврди дека ќе настапи на овој меѓународен избор и ни откри ...
| | веќе видена | слични

Поранешната сопруга на Даниел Кајмакоски овие денови е топ тема во јавноста откако сама започна да провоцира преку социјалните мрежи. Неодамна таа вниманието ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Кристина Димитриевска, поранешната жена на пејачот Даниел Кајмакоски, ќе ја претставува Македонија на изборот „Мис Глоуб 2019“. Кристина е една од 60-те ...
| | веќе видена | слични

Кристина Димитриевска, поранешната сопруга на пејачот Даниел Кајмакоски, редовно ги почестува своите следбеници со провокативни фотографии. Таа деновиве ...
| | веќе видена | слични

Останато

Викендов Комисијата за заразни болести ќе одлучува дали има услови за повеќечасовно згрижување на децата во училиштата. Министерот Филипче вели добро е што се ...
сите 322 | | | веќе видена

Министерството за внатрешни работи презема стандарди полициски оперативни мерки и активности, коментираат од МВР во врска со обвинувањата кои ги упати ...
сите 143 | | | веќе видена

Се што бара Бугарија веќе е прифатено од страна на премиерот Зоран Заев, а сега остана само последниот чин односно спроведувањето на бугарските услови по ...
сите 263 | | | веќе видена

Премиерот Заев за време на посетата на Атина, освен за МИА, даде интервјуа за грчкиот весник „Та неа“ и грчката телевизија „Мега“, како и куси изјави за други ...
сите 207 | | | веќе видена

„Теретана“ не е случај за кој треба да одговара претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски, одлучи нивното Обвинителство како што за „Хидроцентралите“ ...
сите 134 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Кристина, бившата на Кајмакоски, толку ја навлече тангата што боли од глетката (фото)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: