Лила има чудна харизма: Секој што ќе го погали зад уши, добива желба да и ѕирне под фустан (ВИДЕО)

Лила Филиповска и Зоки Фаци беа во посета на градинарскиот центар „Фоја“ во Скопје. Локација која на екс ТВ водителот на 1ТВ му е добро позната, па реши да ја ...
| | веќе видена | слични

Постојат толку многу жени кои стареат достоинствено, што за момент ќе помислите дека времето врз низ фрлило некаква магија, а токму една од нив е нашата ...
| | веќе видена | слични

Македонската водителка Лила Филиповска вчера славеше роденден. Она што сме навикнати од неа се спектакуларните и гламурозни родендени, но овој пат се одлучи за ...
| | веќе видена | слични

Македонската ТВ водителка на емисијата „Живот со стил“ за првпат го покажа своето момче во јавноста и како што пишува самата таа, двајцата заедно се многу ...
| | веќе видена | слични

Водителката на емисијата „Живот со стил“, Елена Стефановска се досега немаше пракса да открива детали од својата приватност и љубовниот живот пред очите на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Македонската водителка на емисијата „Живот со стил“, Елена Стефановска веќе не го крие приватниот живот и одлучи на сите да им покаже во кого е вљубена. ...
| | веќе видена | слични

Македонската пејачка Сара Костадиновска - Сара Мејс и нејзиниот сопруг, водителот Димитар Андоновски, пред една година се остварија во улогата на родители и ја ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Викендов Комисијата за заразни болести ќе одлучува дали има услови за повеќечасовно згрижување на децата во училиштата. Министерот Филипче вели добро е што се ...
сите 319 | | | веќе видена

Министерството за внатрешни работи презема стандарди полициски оперативни мерки и активности, коментираат од МВР во врска со обвинувањата кои ги упати ...
сите 143 | | | веќе видена

Се што бара Бугарија веќе е прифатено од страна на премиерот Зоран Заев, а сега остана само последниот чин односно спроведувањето на бугарските услови по ...
сите 329 | | | веќе видена

Премиерот Заев за време на посетата на Атина, освен за МИА, даде интервјуа за грчкиот весник „Та неа“ и грчката телевизија „Мега“, како и куси изјави за други ...
сите 207 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Лила има чудна харизма: Секој што ќе го погали зад уши, добива желба да и ѕирне под фустан (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: