Селена Гомез објави фотографија за која доби 8 милиони лајка

Холивудската актерка џенифер Анистон била една од ретките јавни и планетарно славни личности без профил на Инстаграм. Сепак, актерката реши да се активира на ...
| | веќе видена | слични

Првата објава на 50 годишната актерка на Инстаграм експресно станала хит . „Сега сме пријатели и на Инстаграм. Здраво, Инстаграм, напишала Џенифер Анистон под ...
| | веќе видена | слични

Педесетгодипната актерка завчера се приклучи на социјалната мрежа Инстаграм и ја објави својата прва фотографија – селфи со колегите од популарната серија ...
| | веќе видена | слични

Актерката Џенифер Анистон ги воодушеви своите обожаватели бидејќи стана дел од социјалната мрежа Инстаграм. Таа отвори свој профил на Инстаграм и првата ...
| | веќе видена | слични

Профилот на Џенифер Анистон на Инстаграм оствари неверојатен бум со едноставна фотографија. Ѕвездата на „Пријатели“ никогаш не била љубител на социјални мрежи ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Втор случај на Ковид-19 на дете во градинка вчера беше регистриран во нашата држава. Се работи за дете од еден од клоновите на струмичката градинка „Детска ...
сите 427 | | | веќе видена

Би потсетил дека ВМРО-ДПМНЕ имаше три барања по однос на овие протести, првото барање да се снижи цената на струјата која што е навистина скапа во однос на ...
сите 216 | | | веќе видена

Скопје, 18. септември 2020 (ИНПРЕС) – Наставата со физичко присуство можно е да не почне на 1-ви октомври, но онлајн наставата сигурно ќе почне на тој ден, ...
сите 189 | | | веќе видена

„Денеска јавноста сведочеше на уште еден очаен обид на Христијан Мицкоски преку таканаречен протест да си ја спаси фотелјата во белиот дворец. Граѓаните одамна ...
сите 143 | | | веќе видена

Страшна трагедија во Бразил го шокираше фудбалскиот свет изминатава ноќ. 20-годишниот фудбалер на бразилскиот третолигаш Национал Атлетико, Винисиус Корсини е ...
сите 56 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Селена Гомез објави фотографија за која доби 8 милиони лајка

Од:
До кого (е-маил):
Порака: