БМВ кое ќе ви го одземе здивот (ФОТО+ВИДЕО)


Aston Martin ги објави првите официјални слики од новиот Vantage Roadster, кој ќе им биде конкурент на Porsche 911 Cabriolet и the Audi R8 Spyder кога ќе се ...
| | веќе видена | слични

Како наследник на моделот кој владееше со својот сегмент во Европа, втората генерација на рено каптур нема опција освен да биде барем подеднакво успешна.Тоа, ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

ПРЕЗЕНТИРАНА ПЛАТФОРМАТА ЗА ОНЛАЈН НАСТАВА Националната платформа за онлајн настава денеска ја презентираше министерката за образование и наука, Мила Царовска, ...
сите 92 | | | веќе видена

Во тетовско продолжуваат протестите против поскпапувањето на струјата. Попладнево протестите се проширија и во руралните средини како Челопек, Општина ...
сите 253 | | | веќе видена

Македонскиот бизнис е веќе на колена, а народот со 40.000 нови невработени, може да се каже дека, веќе живее на вересија. Владата најави нов, четврт пакет ...
сите 101 | | | веќе видена

Вицепремиерот за европски прашања Никола Димитров оценува дека Меморандумот на Бугарија во определни делови е многу навредилив и дефинитивно не е во функција ...
сите 159 | | | веќе видена

Скопје, 18. септември 2020 (ИНПРЕС) – Наставата со физичко присуство можно е да не почне на 1-ви октомври, но онлајн наставата сигурно ќе почне на тој ден, ...
сите 233 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

БМВ кое ќе ви го одземе здивот (ФОТО+ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: