Градоначалник во секс скандал: Снимен среде оргии со проститутки


Во центарот на скандал се нашол унгарскиот политичар Жсолт Боркаи кога биле објавени негови фотографии на кои е во друштво на неколку проституки, а испливале и ...
| | веќе видена | слични

Золт Боркаи , градоначалник на Гер , кој беше снимен среде оргии на јахта , доби уште еден мандат за прв човек на овој град на зеверозапад на Унгарија. И ...
| | веќе видена | слични

Золт Боркал, градоначалникот на Гер, кој беше снимен на јахта кај Дубровник додека оргијал наводно со проститутки, доби нов мандат на чело на тој северозападен ...
| | веќе видена | слични

Боркаи е член на владејачката Фидес на премиерот Виктор Орбан. И додека снимката што кружеше на порнографските страници не беше доволна да го отстрани овој ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Владејачката полска партија Право и правда, според конечните резултати од вчерашните избори, обезбеди тесно мнозинство во Долниот дом на парламентот, соопшти ...
| | веќе видена | слични

На парламентарните избори во Полска, одржани во неделата, актуелната владејачка партија, Право и Правда (ПиС), го освои мнозинството гласови, со што таа ќе ...
| | веќе видена | слични

,,Право и правда” најверојанто го загуби влијанието и врз помалку влијателниот горен дом на Парламентот ,Сенатот, изјави лидерката на опозицијата Катарина ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Министерот за надворешни работи, Никола Димитров не дели исто мислење со Заев и СДСМ во однос на тоа како треба да се движи Македонија, после недобивањето на ...
сите 1255 | | | веќе видена

Организирање предвремени парламентарни избори ќе биде во фокусот на лидерската средба закажана за попладне во 17 часот во претседателската резиденција „Вила ...
сите 270 | | | веќе видена

- Многу подобро ќе беше веднаш после референдумот да одеа на избори, многу повеќе ќе добиеа. Ако ги гледате сите анкети после референдумот, рејтингот на СДСМ ...
сите 15 | | | веќе видена

Министерката за одбрана Радмила Шекеринска денеска ги повика сите институции што се занимаваат со избори да гласаат согласно законите и принципиелно, ...
сите 54 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Градоначалник во секс скандал: Снимен среде оргии со проститутки

Од:
До кого (е-маил):
Порака: