Венгер го обвини Баерн за манипулација

2 копии

Франк Рибери минатово лето како слободен агент можеше да ја избере новата средина откако ја заврши соработката со бундеслигашот Баерн Минхен. На крајот ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Напаѓачот, Томас Милер е вистински симбол и легенда на Баерн Минхен, меѓутоа во оваа сезона тој е во втор план кај тренерот Нико Ковач и се појавија информации ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Мирослав Клосе додека беше активен беше еден од најопасните напаѓачи, „деветки“ во светкиот фудбал, но поранешниот германски репрезентативец верува дека ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Големата надеж на италијанска Фиорентина, Гаетано Кастровили (22) ја продолжи соработката со „виолетовите“ до 2024 година, па на промоцијата на новиот договор, ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Премиерот Заев иако е оптимист за позитивен епилог, оценува дека последниот збор ќе го имаат лидерите од земјите членки на ЕУ на Советот во Брисел во четврток ...
сите 888 | | | веќе видена

Управата за јавни приходи најави кривични пријави против три правни субјекти кои директно или индиректно се поврзани со првообвинетиот во „Рекет“ Бојан ...
сите 39 | | | веќе видена

Поранешниот заменик генерален секретар на ВМРО-ДПМНЕ и еден од предводниците на внатрепартиската иницијатива за реформи, Петар Богојески, вели дека актуелниот ...
сите 218 | | | веќе видена

Шансите за пласман на ЕП 2020 низ квалификациите се теоретски, но Македонија има обезбедено место во полуфиналето на Лигата на нациите, лига Д, од каде што ...
сите 333 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска оцени дека објавениот аудио разговор на социјалната мрежа „Фејсбук“ на министерката за одбрана Радмила Шекеринска со поранешниот ...
сите 56 | | | веќе видена

Еве ги резултатите од вчерашните натпревари во Бизнис Лигата на Македонија. ЕВН со убедлива игра до победа над Пекабеско Пекабеско 1-9(0-5) ЕВН Пекабеско: ...
сите 49 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Венгер го обвини Баерн за манипулација

Од:
До кого (е-маил):
Порака: