Најубавото деколте во „Ѕвездите на Гранд“ оваа сезона доаѓа од Скопје (ФОТО)


Пејачката Елена Миленковска од Скопје по вторпат ќе си ја проба среќата на најголемото музичко шоу на Балканот, „ Ѕвездите на Гранд “. Таа се натпреваруваше и ...
| | веќе видена | слични

Во последното издание на емисијата „ Ѕвездите на Гранд “ дошло до жестока расправија помеѓу Саша Поповиќ и Вики Миљковиќ . За првпат паднале тешки зборови меѓу ...
| | веќе видена | слични

Српската пејачка Вики Миљковиќ има голем број на фанови, а нејзините фанови се зголемија откако стана дел во жирирто на „Ѕвездите на Гранд“.Вики позади себе ...
| | веќе видена | слични

Останато

Портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ, одговарајќи на новинарско прашање во однос на отфрлањето, од страна на министерот за правда Бојан Маричиќ, на барањето на ...
сите 237 | | | веќе видена

Фокусот на соработката на Министерството за финансии со Развојната програма на Обединетите Нации (УНДП) во следниот период, ќе биде подобрување на управувањето ...
сите 497 | | | веќе видена

Будно ги следиме препораките на Комисијата за заразни болести и следствено, секогаш размислуваме за донесените одлуки, нивната оправданост и потребата за нивна ...
сите 200 | | | веќе видена

Во врска со настаните кои се случија изминатите денови каде што беа нападнати полициски службеници, се огласи Европскиот полициски синдикат. „Најостро го ...
сите 89 | | | веќе видена

Економско-социјалниот совет денеска ја одржа својата втора седница предводена од министерката за труд и социјална политика, Јагода Шахпаска како претседателка, ...
сите 222 | | | веќе видена

Некогаш тоа беше само шега на шегобијците од К-15, меѓу нив и советникот во Владата на СДСМ Бубо Каров. Сега тоа веќе не е шега туку официјален вокабулар на ...
сите 82 | | | веќе видена

Учениците од гимназијата „28 Ноември“ во Дебар до управата на училиштето најавиле дека ќе го бојкотираат стартот на учебната година, доколку не им се овозможи ...
сите 196 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Најубавото деколте во „Ѕвездите на Гранд“ оваа сезона доаѓа од Скопје (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: