Телетовиќ: Помогнете им на спортистите да освојат медали, па потоа сликајте се со нив

Големиот успех кој го направи атлетичарот од Босна и Херцеговина, Амел Тука, на Светското првенство во Доха, никого не остави рамнодушен. Поранешниот кошаркар ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Легендарниот швајцарски тенисер Роџер Федерер ги откри плановите за следната сезона. Како што претходно се најауваваше, Роџер ќе настапи на Олимписките игри во ...
| | веќе видена | слични
4 копии
повеќе

Останато

ПРЕЗЕНТИРАНА ПЛАТФОРМАТА ЗА ОНЛАЈН НАСТАВА Националната платформа за онлајн настава денеска ја презентираше министерката за образование и наука, Мила Царовска, ...
сите 92 | | | веќе видена

Во тетовско продолжуваат протестите против поскпапувањето на струјата. Попладнево протестите се проширија и во руралните средини како Челопек, Општина ...
сите 249 | | | веќе видена

Македонскиот бизнис е веќе на колена, а народот со 40.000 нови невработени, може да се каже дека, веќе живее на вересија. Владата најави нов, четврт пакет ...
сите 96 | | | веќе видена

Вицепремиерот за европски прашања Никола Димитров оценува дека Меморандумот на Бугарија во определни делови е многу навредилив и дефинитивно не е во функција ...
сите 157 | | | веќе видена

Учебната година ќе започне без КОВИД-19 скрининг на наставниците, професорите и учениците. А, бројката на заразени во државата рапидно и неконтролирано расте. ...
сите 231 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Телетовиќ: Помогнете им на спортистите да освојат медали, па потоа сликајте се со нив

Од:
До кого (е-маил):
Порака: