Села за 24 анализа: Заев ќе ја исклучи Ременски, а не го менува Бујар кој е обвинет од СЈО


Претседателот на Алијансата на Албанците, Зијадин Села во вечерашното гостување во 24 анализа со Сеад Ризвановиќ истакна дека премиерот Зоран Заев е ...
| | веќе видена | слични
4 копии
2 копии
2 копии
2 копии
повеќе

Останато

Семејните компании на Зоран Заев вртат над 56 милиони евра годишно. Тоа се 56 милиони причини и сомнежи за корупција.Се додека на јавна функција се политичари ...
сите 209 | | | веќе видена

Поранешниот заменик генерален секретар на ВМРО-ДПМНЕ и еден од предводниците на внатрепартиската иницијатива за реформи, Петар Богојески, вели дека актуелниот ...
сите 40 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска оцени дека објавениот аудио разговор на социјалната мрежа „Фејсбук“ на министерката за одбрана Радмила Шекеринска со поранешниот ...
сите 56 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Села за 24 анализа: Заев ќе ја исклучи Ременски, а не го менува Бујар кој е обвинет од СЈО

Од:
До кого (е-маил):
Порака: