Јуве ги нуди Манџукиќ, Џан плус пари за Погба


8 копии

Марио Манџукиќ одигра многу добри мечеви и постигна значајни голови за Јувентус. Сепак, сезонава тој стана вишок во тимот на Старата дама. Хрватот беше ...
| | веќе видена | слични

Изминатиов период често се говореше за преселба на Марио Манџукиќ во Манчестер јунајтед, но последните информации говорат за изненадувачки трансфер во редовите ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Пристигнаа добри вести за Јувентус. Неколку играчи на Старата дама се на добар пат целосно да се опорават од повредата пред продолжението во натпреварувањето ...
| | веќе видена | слични

Лошата серија на резултати во која западна Манчестер Јунајтед предводен од Оле Гунар Солскјер го предизвика првиот посериозен потрес во неговата ера, а иако ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Фактот дека ЕУ не ги почна преговорите за пристапување со Северна Македонија многумина го сметаат за индиректна дипломатска победа на Атина. Грција сега може ...
сите 562 | | | веќе видена

Зоран Заев во немоќ го прифати предлогот на лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски за предвремени парламентарни избори напролет, наместо во октомври идната ...
сите 456 | | | веќе видена

- Многу подобро ќе беше веднаш после референдумот да одеа на избори, многу повеќе ќе добиеа. Ако ги гледате сите анкети после референдумот, рејтингот на СДСМ ...
сите 15 | | | веќе видена

„Американците повторно не’ измамија. Спогодбата што е потишана со Турција е двосмислена и постојат точки што мора да се разјаснат. Американците бараат само ...
сите 342 | | | веќе видена

Неколку стотици приврзаници на независноста на Каталонија синоќа повторно, по седми пат, протестираа на улиците на Барселона поради неодамнешната пресуда на ...
сите 409 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Јуве ги нуди Манџукиќ, Џан плус пари за Погба

Од:
До кого (е-маил):
Порака: