Син ми е со 15 години постара жена: Кога ќе легнат навечер, настанува пекол!

Познава ли љубовта години? На ова прашање една мајка сигурно одговорила - да. Имено, загрижена мајка го споделила своето непријатно искуство со надеж дека ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Глумицата и поранешна Мис на светот, Пријанка Чопра, во интервју за списанието „Вју“, првпат прозборе за дијабетесот со кој се бори нејзиниот сопруг Ник Џонас, ...
| | веќе видена | слични

Една мајка на Фејсбук споделила фотографии од својот син на кои го прикажува влијанието на зависноста од дрога. Американката Џенифер Салфен, признала дека ...
| | веќе видена | слични

Тенисерката Серена Вилијамс преку интернет открила дека нејзиниот сопруг Алексис Оханијан има дете од претходниот брак. Се изненадила кога открила на „Гугл“ ...
| | веќе видена | слични

Тенисерката Серена Вилијамс (38) во интервју за американски медиуми изјави дека не и е лесно во бракот со коосновачот на интернет-страницата Редит, бидејќи таа ...
| | веќе видена | слични

Загрижената мајка ја споделила фотографијата од својот син зависен од дрога, односно две фотографии направени со разлика од само седум месеци, на втората тој ...
| | веќе видена | слични

Фолк-пејачката Дара Бубамара почна да ја пишува автобиографската книга „Моите принципи“. Таа во книгата ќе раскаже се за нејзината кариера долга 30 години, но ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Шансите за пласман на ЕП 2020 низ квалификациите се теоретски, но Македонија има обезбедено место во полуфиналето на Лигата на нациите, лига Д, од каде што ...
сите 340 | | | веќе видена

Поранешниот заменик генерален секретар на ВМРО-ДПМНЕ и еден од предводниците на внатрепартиската иницијатива за реформи, Петар Богојески, вели дека актуелниот ...
сите 218 | | | веќе видена

– Скандалите на ДУИ се континуирани, но во македонското општество тие се заштитени како бели мечки, претходно од ВМРО, а сега од СДСМ. Сепак сметам дека крајот ...
сите 111 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска оцени дека објавениот аудио разговор на социјалната мрежа „Фејсбук“ на министерката за одбрана Радмила Шекеринска со поранешниот ...
сите 56 | | | веќе видена

Еве ги резултатите од вчерашните натпревари во Бизнис Лигата на Македонија. ЕВН со убедлива игра до победа над Пекабеско Пекабеско 1-9(0-5) ЕВН Пекабеско: ...
сите 49 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Син ми е со 15 години постара жена: Кога ќе легнат навечер, настанува пекол!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: