Седум години подоцна: Миличиќ се врати на кошарката, но се повреди


Бостон Селтикс продолжи со добрите партии во претсезоната победувајќи г Кливленд со 118:95. Натпреварот го одбележа Карсен Едвардс, кој буквално „експлодираше“ ...
| | веќе видена | слични

Бостон селтикс го одржа победничкиот ритам во претсезоната совладувајќи ги Кливленд кавалирс со 118:95. Келтите немаа проблеми да го надиграат еден од ...
| | веќе видена | слични
4 копии
2 копии

Девојката на Јанис Адетокумбо, Мараја Ридлспригер, објави дека e бремена, а најинтересниот коментар на оваа нејзина објава го даде токму најдобриот кошаркар на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Останато

Во период кога есенскиот бран на коронавирусот зема замав, како кај нас, така во државите од регионот и Европа, а бројот на инфицирани секојдневно расте и ...
сите 379 | | | веќе видена

Емилија Александрова со реакција на протестот и говорот на Христијан Мицковски, која ја пренесуваме интегрално: На денешниот ден кога македонскиот народ ја ...
сите 129 | | | веќе видена

Колони возила со македонски и знамиња на ЕУ од Скопје до Штип. Граѓаните го преполнија автопатот „Гоце Делчев“ се до Ново Село каде беше крајната дестинација. ...
сите 148 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ се заблагодари на сите што учествуваа на денешниот протест. ВМРО се Илинденците, Партизаните, Асномците. Македонија е и потта на ...
сите 344 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Седум години подоцна: Миличиќ се врати на кошарката, но се повреди

Од:
До кого (е-маил):
Порака: