Милер: Премногу сум амбициозен за да бидам резерва

Марк Овермарс го чека расплетот во Баерн Минхен за да го ангажира Томас Милер уште во зимскиот преоден рок. Репрезентативецот на Германија не добива доволно ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Тренерот на францускиот фудбалски шампион Пари Сен-Жермен, Германецот Томас Тухел, смета дека Нејмар треба да се подготви за критиките од навивачите на ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Тренерот на Пари Сен-Жермен, Томас Тухел смета дека Нејмар требало да се подготви за критики од навивачите на парискиот клуб, затоа што сакаше да замине за ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Напаѓачот, Томас Милер е вистински симбол и легенда на Баерн Минхен, меѓутоа во оваа сезона тој е во втор план кај тренерот Нико Ковач и се појавија информации ...
| | веќе видена | слични

Жозе Мурињо за брзо време ќе се врати во тренерскиот бизнис, а според многумина тоа требало да биде во Англија. Се шпекулираше дека Мурињо може да седне на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ, одговарајќи на новинарско прашање во однос на отфрлањето, од страна на министерот за правда Бојан Маричиќ, на барањето на ...
сите 181 | | | веќе видена

Фокусот на соработката на Министерството за финансии со Развојната програма на Обединетите Нации (УНДП) во следниот период, ќе биде подобрување на управувањето ...
сите 499 | | | веќе видена

Будно ги следиме препораките на Комисијата за заразни болести и следствено, секогаш размислуваме за донесените одлуки, нивната оправданост и потребата за нивна ...
сите 200 | | | веќе видена

Во врска со настаните кои се случија изминатите денови каде што беа нападнати полициски службеници, се огласи Европскиот полициски синдикат. „Најостро го ...
сите 89 | | | веќе видена

Ако од денеска до 10 октомври сите, ама баш сите до еден, се придржуваме на три толку прости правила (два метра, маска, миење раце) на 11 октомври може да ...
сите 78 | | | веќе видена

Економско-социјалниот совет денеска ја одржа својата втора седница предводена од министерката за труд и социјална политика, Јагода Шахпаска како претседателка, ...
сите 222 | | | веќе видена

Некогаш тоа беше само шега на шегобијците од К-15, меѓу нив и советникот во Владата на СДСМ Бубо Каров. Сега тоа веќе не е шега туку официјален вокабулар на ...
сите 82 | | | веќе видена

Во попладнивните часови на 25. септември во полициската станица Неготино, 59-годишна жена од овој град пријавила дека била измамена од 18-годишниот А.М. од ...
сите 311 | | | веќе видена

Учениците од гимназијата „28 Ноември“ во Дебар до управата на училиштето најавиле дека ќе го бојкотираат стартот на учебната година, доколку не им се овозможи ...
сите 196 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Милер: Премногу сум амбициозен за да бидам резерва

Од:
До кого (е-маил):
Порака: