Јувентус во јануари ќе понуди двајца фудбалери во замена за Погба


8 копии

Марио Манџукиќ одигра многу добри мечеви и постигна значајни голови за Јувентус. Сепак, сезонава тој стана вишок во тимот на Старата дама. Хрватот беше ...
| | веќе видена | слични

Изминатиов период често се говореше за преселба на Марио Манџукиќ во Манчестер јунајтед, но последните информации говорат за изненадувачки трансфер во редовите ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Пристигнаа добри вести за Јувентус. Неколку играчи на Старата дама се на добар пат целосно да се опорават од повредата пред продолжението во натпреварувањето ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Претседателот на Независниот синдкат на камионските работници Страшо Јованов, тврди дека екс-министерката за труд и социјална политика Мила Царовска е ...
сите 226 | | | веќе видена

Поранешната обвинителка од СЈО, Ленче Ристоска вчера вечерта преку Фејсбук силно реагираше на изјават на претседателот Стево Пендаровски од Пелинце, кој кажа ...
сите 39 | | | веќе видена

Во знак на благодарност за нивниот ангажман, Исламската верска заедница донираше пакети со месо од курбаните во Гостивар на медицинските сестри Албанки. ...
сите 111 | | | веќе видена

СВР Битола - Одделението за криминалистичка полиција, во соработка со Единицата за крвни и сексуални деликти од Секторот за општ и насилен криминал во БЈБ и ...
сите 254 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Јувентус во јануари ќе понуди двајца фудбалери во замена за Погба

Од:
До кого (е-маил):
Порака: