Даница се огласи за првпат по смртта на Гру: Еве што напиша сопругата на загинатиот рапер (ФОТО)

„Секој зборува со својата тишина, а тишината кажува многу“. Ова го напиша Даница Андонов, сопругата на српскиот рапер Далибор Андонов Гру, на Инстаграм под ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Аделаид, тригодишната ќерка на глумецот Мигел Сервантес, почина вчера како последица од нападите на епилепсија што ги имала откога била 7-месечно бебе. Веста ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Со години постоеше теорија дека куќата во која е снимено телевизиското шоу „Големиот брат“ е проколната и дека во секоја сезона некој од нејзините учесници ...
| | веќе видена | слични

Клара Матилда Мекгрегор, ќерка на славниот холивудски актер Јуан Мекгрегор, призна дека е силувана, дека имала абортус и дека долго време се борела со ...
| | веќе видена | слични

Ќерката на популарниот Јуан Мекгрегор ја сподели својата тешка животна приказна. Таа признала дека во минатото била силувана, абортирала, се борела со ...
| | веќе видена | слични

Останато

Политичкиот пинг-понг со одлуката за почеток на преговори со С. Македонија ќе продолжи утре на состанокот на шефовите на дипломатии на ЕУ, а проценките се дека ...
сите 241 | | | веќе видена

Во Македонија да царува основаната перцепција за злоупотреба на моќта од политичка функција. Вршењето на јавна функција на политичари додека истовремено се ...
сите 245 | | | веќе видена

Поранешниот заменик генерален секретар на ВМРО-ДПМНЕ и еден од предводниците на внатрепартиската иницијатива за реформи, Петар Богојески, вели дека актуелниот ...
сите 2 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска оцени дека објавениот аудио разговор на социјалната мрежа „Фејсбук“ на министерката за одбрана Радмила Шекеринска со поранешниот ...
сите 57 | | | веќе видена

Законот за јазици е заокружување на Охридскиот рамковен договор, и да нема дилема за последиците по државата ако некој посегне по законот, предупредува вечерва ...
сите 227 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Даница се огласи за првпат по смртта на Гру: Еве што напиша сопругата на загинатиот рапер (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: