Синдикат на КПУ- Скопје: Постапките на поединецот не ги отсликуваат постапките на колективот

Од Синдикатот на КПУ Затвор Скопје, при синдикатот за администрација и државна управа – САДУ до Порталот Работник пристигна реакција во врска со вчерашниот ...
| | веќе видена | слични

Останато

Италија ќе го враќа прашањето за преговорите за членство на Македонија и Албанија на маса во ноември на советот за општи работи (ГАК) кој ќе се одржи на 19-ти ...
сите 753 | | | веќе видена

- Многу подобро ќе беше веднаш после референдумот да одеа на избори, многу повеќе ќе добиеа. Ако ги гледате сите анкети после референдумот, рејтингот на СДСМ ...
сите 15 | | | веќе видена

Тоа што Мицкоски не прифати избори во декември кажува дека се плаши од граѓаните, знае дека го чека нов пораз. Јасно е дека СДСМ и коалицијата што ја предводи ...
сите 228 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Синдикат на КПУ- Скопје: Постапките на поединецот не ги отсликуваат постапките на колективот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: