Вознемирувачко видео: Летале шлаканици и боксови - пилот и стјуардеса раскинале, па се степале во авион


Тепачка меѓу пилот и стјуардеса на американски авио-превозник, инаку поранешни љубовници е снимена за време на лет во авион. Шокантни снимки од безбедносните ...
| | веќе видена | слични

Застрашувачко и вознемирувачко видео од храбриот чин на една девојка стана вирално на социјалните медиуми. Поточно, видеото од една улица во Кина замрзна ...
| | веќе видена | слични
2 копии

На видеото се гледа како автомобил во движење прегазува човек пред една пекара, а потоа излегува човек од автомобилот и почнува да го тепа прегазениот со цврст ...
| | веќе видена | слични

Момче од Колумбија очиглено многу гледал романтични филмови, па мислел дека тоа сценарио ќе успее и во реален живот. Тој со мотор бркал автомобил на кој се ...
| | веќе видена | слични

Останато

Две лица од Радовиш и од Кочани починале денеска на Инфективното одделение во Клиничката болница во Штип. Се работи за пациенти позитивни на коронавирусот – ...
сите 475 | | | веќе видена

Нов протест против власта, најави лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски, кој ги повика граѓаните својот револт против оваа влада да го искажат вечерва во ...
сите 151 | | | веќе видена

Дарко ЈАНЕВСКИ Заев вели дека Бугарите го чувствувале Гоце Делчев како бугарски револуционер. И тоа било факт. И сега, како на некој како него да му објасниш ...
сите 81 | | | веќе видена

Лекарската комора на Република Северна Македонија најостро го осудува инцидентот што се случи викендов на Клиниката за токсикологија кога пациент физички го ...
сите 60 | | | веќе видена

Заплашување, сеење страв, политички реваншизам и освета се методи на власта за дефокус на јавност од реалните проблеми во државата и замолчување на политички ...
сите 88 | | | веќе видена

Меморандум за забрзување на процесот на интеграција на Македонија во ЕУ; Меморандум за формирање на Координативен комитет за економска соработка и Техничка ...
сите 185 | | | веќе видена

Се следат сите ситуации кои би можеле да прераснат во сериозен проблем, а посебно нов бран на мигранти, заклучи Советот за национална безбедност на својата ...
сите 123 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Вознемирувачко видео: Летале шлаканици и боксови - пилот и стјуардеса раскинале, па се степале во авион

Од:
До кого (е-маил):
Порака: