Неверојатна авионска несреќа: Малиот авион се заплеткал меѓу кабли, а пилотот се спасил иако излетал...

2 копии

Малиот патнички авион останал да виси на каблите на жичница откако во текот на летот некако успеал да се заплетка во нив, пренесува британски „БиБиСи“. ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Sвездата на Манчестер Сити, Серхио Агуеро беше учесник во лоша сообраќајна несреќа. За 31-годишниот аргентински напаѓач се вели дека нема сериозни повреди, но ...
| | веќе видена | слични

Полицијата од германскиот град Хаген , на северозапад на земјата се нашла во чудо по добиената пријава за сообраќајна несреќа. Во несреќата што се случила ...
| | веќе видена | слични

Останато

Продолжуваме, заедно со народот против продажбата на татковината. Народот се буди и нема назад. Срамот на Зоран Заев не е заеднички. Да не дозволиме Зоран Заев ...
сите 382 | | | веќе видена

Во ЕУ ќе влеземе како Македонци кои зборуваат македонски јазик, порача попладнево премиерот Зоран Заев преку својот Фејсбук профил. Во статусот, Заев наведува ...
сите 388 | | | веќе видена

Преку спроведување на концептот на СМАРТ-финансии - на среден рок може да постигнеме двојно поголем економски раст во споредба со последната деценија, што би ...
сите 171 | | | веќе видена

Сѐ уште македонскиот премиер Зоран Заев во саботата доцна вечерта се обиде да реагира на објавата на бугарскиот вицепремиер и министер за одбрана Красимир ...
сите 139 | | | веќе видена

Американскиот претседател Доналд Трамп во интервју во живо за „Фокс Бизнис Њуз“, при што ги повтори обвинувања за изборни измами. Во телефонскиот разговор, во ...
сите 207 | | | веќе видена

Женската иницијатива Женска слободна зона со обележување на јавните простори во градот Скопје, каде најчесто се случува сексуално вознемирување на јавни ...
сите 159 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Неверојатна авионска несреќа: Малиот авион се заплеткал меѓу кабли, а пилотот се спасил иако излетал...

Од:
До кого (е-маил):
Порака: