Колку ќе чини паркинг во Виена?


Колона на возила кои не можат да се разминат, свирежи, блокиран пат за брзата помош. Ова се случуваше пред Клиниката за детски болести и е секојдневна слика во ...
| | веќе видена | слични

Во периодот од 07.10. до 13.10.2019 година, со помош на специјалните возила „Пајак“ на ЈП ПОЦ отстранети се 147 непрописно паркирани возила, од кои четириесет ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Останато

Да покажеме дека Куманово е македонски град, дека во Куманово живеат горди Македонци, дека овој град знае да се избори за она што му следува, за неговото ...
сите 490 | | | веќе видена

Бројот на новзаразени ќе се намалува, а на смртни случаи ќе се зголемува - вели доктор Харис Бабачиќ, лекар истражувач на каролинска институт во Шведска.
сите 39 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Колку ќе чини паркинг во Виена?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: